Chcete si užívat výhod zahrady za jakéhokoliv počasí? Pořiďte si zimní zahradu a vytvořte tak prostor navíc pro jídelnu, krytý bazén nebo pingpongový stů nebo teplomilné rostliny jako jsou palmy a citrusy? To vše a ještě víc umožňuje hliníková zimní zahrada.

Nemůžete se rozhodnout, jaký typ zimní zahrady si zvolit? Zda jít do hliníkové zimní zahrady, nebo si raději vybrat zimní zahradu ze dřeva či plastu? Snad vám pomůže, když stručně shrneme výhody hliníkové zimní zahrady. Ačkoliv je ve srovnání s jinými materiály nejdražší, věříme, že je vyšší cena kompenzována vyšší odolností, životností a bezúdržbovostí.

Výhody hliníkové zimní zahrady

  • nevyžaduje údržbu – hliníkovou zimní zahradu nemusíte na rozdíl od dřevěné zimní zahrady natírat ani ji jinak ošetřovat
  • dlouhá životnost a odolnot – díky použitému materiálu si hliníková zimní zahrada uchovává svůj vzhled a vlastnosti po desítky let
  • libovolná barva a rozměr – hliníkovou zimní zahradu lze vyrobit v jakémkoliv odstínu a rozměru
  • uspory energie na topení díky tepelným ziskům v zimě

Hliníkové zimní zahrady od firmy ALcentrum

Rozhodli jste se pro pořízení hliníkové zimní zahrady? Obraťte se na společnost ALcentrum! Firma ALcentrum vyrábí a montuje hliníkové zimní zahrady po celé České republice. A to není vše! Doprava hliníkové zimní zahrady od ALcentra je ZDARMA po celé ČR!